mert sohbet

çağın antolojisine çok önemli belgeler bıraktığına inanıyorum. Sanki sadece magazini takip ederek savcıların ortaya çıkartamayacağı, çözemeyeceği çetrefil iş yok gibi. Türkiye şöhretlerinin her şeyi magazinleştirmeye çalışmak ve her memleket  mert-sohbet meselesinden magazin çıkarmak gibi acıklı bir durumları olduğunu gene magazin basını sayesinde saptıyoruz. Şöhretleri- mizin ünlerini, yaptıkları işlerden ziyade, saçmalayıp magazinde yer almalarına borçlu olduklarını gene magazincilerin çalışmaları sayesinde görüyoruz, okuyoruz.

 

 

 

Son haftalarda Fransa`yı ojeden ruja, parfümden geziye protesto eden ünlülerimizin, Fransa`yı kullandığı kozmetiklerden ve gezmeye gittikleri bir tatil beldesinden ibaret saydıkları izlenimini edindim.

 

 

 

Türkiye`nin ticari, sınai, savunma anlaşmalarından filan habersiz görünüyorlar.

 

 

 

Ve sanki Ermeni meselesiyle ilgili Fransa`nın duruşunu seyahatte öğrenmiş ve şok olmuş geri dönmüş gibiler. Kaldı ki yalnız Fransa değil pek çok ülkeyle bu konularda Türkiye`nin problemi var, demek ki bu kardeşlerimiz pek çok ülkeye seyahat etmeyecekler. Hatta gönül rahatlığıyla seyahat edebilecekleri ülke sayısı sınırlı.

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google Foto

Du kommentierst mit Deinem Google-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

Verbinde mit %s

  • 3D televizyonlar 18 seks 18 sesli chat 18 sesliler 18lik kizlar 18sesliler 18seslisohbet 140 yıllık denklemin 2010 moda acarsesli acun medya adali bayanlar Arkadaş arzulu Arzuluyum arzuluyuz Arzuluyuz.Biz arzuluyuz.biz.com arzuluyuz.com Ask aşk şiirleri bayan sohbet bbg evleri bedava chat Being a partner boyfriend camfrog chat Chat Client conversation coping evlilik facebook Fibro fibromyalgia fun future Good Things Google homesesli Humor izle kardeşlikdiyari kayseri sohbet kurtlar vadisi life love Messenger msn msn chat optimism parents sahte aşklar sanal sohbet School sekerimsen?com sesli chat SesliChat seslichatsiteleri seslihome seslii chat seslimekan sesliseks SesliSohbet Sesli Sohbet sevgili bul Social sohbet mekanı sohbet siteleri Teaching Vikki Blows sex yildizi www.arzuluyuz.Com www.arzuluyuz.net Yahoo Yeni etiket ekle
  • %d Bloggern gefällt das: