Fazla özgürlük cinsel istismar sebebi

Diyanet İşleri Başkanlığı televizyon ve filmlerin toplumun ahlaki değerlerine ters düşmemesine dikkat edilmesini istedi. Diyanet’e göre, Türkiye cinsel istismar konusunda çok da iyi bir noktada bulunmuyor Cinsel istismar ve kötü alışkanlıkların önlenmesinin herkesin görevi olduğuna özellikle dikkat çekenBardakoğlu özetle şunları belirtti:

Din çocuklara anlatılmalı: Gençlerimize ve çocuklarımıza akademik kitaplardan daha çok dini öğreten, dini ahlak ve sorumluluklarımızla ilgili küçük basit dille yazılmış kitaplarımız çok daha büyük olumlu geri dönüşlerle bize yansımaktadır.

Fazla özgürlük cinsel istismar sebebi: Toplulumumuzda çok önemli konulardan birisi de cinsel istismar konusu, bu konuda çok iyi durumda olmadığımızı, giderek bu özgürlüklerin bu alanda bizi aşındırdığını ve tehlikeli bir boyuta doğru sürüklediğini göstermektedir. Ben özellikle bu konudaki cinsel istismar ve diğer ahlaki mahremiyetlerin giderek aşınıyor olduğunu rakamlarla gördüm ve hayli üzüldüm. Dünyanın neresinde olursa olsun bu konudaki endişeleri biz düşünmeli ve daha ahlaklı daha saygılı bu konuların istismarını önleyen bir çizgiyi inşa etmeliyiz.

Advertisements

Kommentar verfassen

Trage deine Daten unten ein oder klicke ein Icon um dich einzuloggen:

WordPress.com-Logo

Du kommentierst mit Deinem WordPress.com-Konto. Abmelden /  Ändern )

Google+ Foto

Du kommentierst mit Deinem Google+-Konto. Abmelden /  Ändern )

Twitter-Bild

Du kommentierst mit Deinem Twitter-Konto. Abmelden /  Ändern )

Facebook-Foto

Du kommentierst mit Deinem Facebook-Konto. Abmelden /  Ändern )

w

Verbinde mit %s

  • 3D televizyonlar 18 seks 18 sesli chat 18 sesliler 18lik kizlar 18sesliler 18seslisohbet 140 yıllık denklemin 2010 moda acarsesli acun medya adali bayanlar Arkadaş arzulu Arzuluyum arzuluyuz Arzuluyuz.Biz arzuluyuz.biz.com arzuluyuz.com Ask aşk şiirleri bayan sohbet bbg evleri bedava chat Being a partner boyfriend camfrog chat Chat Client conversation coping evlilik facebook Fibro fibromyalgia fun future Good Things Google homesesli Humor izle kardeşlikdiyari kayseri sohbet kurtlar vadisi life love Messenger msn msn chat optimism parents sahte aşklar sanal sohbet School sekerimsen?com sesli chat SesliChat seslichatsiteleri seslihome seslii chat seslimekan sesliseks SesliSohbet Sesli Sohbet sevgili bul Social sohbet mekanı sohbet siteleri Teaching Vikki Blows sex yildizi www.arzuluyuz.Com www.arzuluyuz.net Yahoo Yeni etiket ekle
  • %d Bloggern gefällt das: